Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Apel do Mieszkańców Gminy Przeciszów

(29.04.2021 r.)

W związku ze zbliżającym się zakończeniem inwestycji pod nazwą "Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Przeciszów - etap IV i V" w załączniku poniżej przedstawiamy oświadczenie uporządkowania terenu.

Wykonawca kanalizacji firma PBI "Machnik" zwraca się z prośbą o dostarczenie podpisanych oświadczeń związanych z wybudowaną kanalizacją i uporządkowaniem terenu na danej posesji.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych o pobranie i wypełnienie załącznika - oświadczenia zamieszczonego poniżej - oświadczenie powinno być podpisane przez wszystkich właścicieli danej posesji.

Wypełnione oświadczenia prosimy składać w Urzędzie Gminy Przeciszów do 15 maja br., dostarczyć do Gminnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Przeciszowie lub przesłać e-mailowo na adres pbi.machnik.spzoo@gmail.com  

Wszelkie informacje pod nr tel. 663-866-100.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz przedstawicieli Zamawiającego i mieszkańców Gminy Przeciszów wprowadzono nadzwyczajne środki bezpieczeństwa mające na celu zminimalizowanie możliwości zarażenia wirusem COVID-19 wśród osób uczestniczących w prowadzonym procesie inwestycyjnym.

Prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy.

Pliki do pobrania:

oswiadczenie_porzadki.pdf (Rozmiar: 1314758 bajtów)
Prace porządkowe - oświadczenie

Kontakt...

Gminny Zakład Wodociągów
i Kanalizacji w Przeciszowie

ul. Długa 166
32-641 Przeciszów

Informacje:
tel. 33 841-32-27
tel./fax 33 841-36-49
e-mail: gzwik@gzwik.przeciszow.pl

Napisz do nas...