Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Wakacje

(30.06.2022 r.)

Wakacje - dla Was, drodzy mieszkańcy, to czas i możliwość odpoczynku, a dla naszego Zakładu to czas wzmożonych działań mających na celu zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości wody.

Jak co roku, czas wysokich temperatur dla jednych jest czasem bardzo wyczekiwanym, a dla drugich czasem intensyfikacji obowiązków i prowadzonych działań. W związku z tym zwracam się z gorącą prośbą do mieszkańców Gminy Przeciszów, a w szczególności do właścicieli działek rekreacyjnych o rozważne i możliwie oszczędne korzystanie z wody dostarczanej przez nasz Zakład.

W pełni zrozumiałym jest, że szczególnie w czasie upałów zapotrzebowanie na wodę znacząco wzrasta. Codziennie nasi pracownicy dbają o to, by jak najlepszej jakości woda płynęła w naszych kranach. Apelujemy o jej przemyślane wykorzystywanie, szczególnie w te najcieplejsze dni, podlewając np. ogródki czy też napełniając baseny przydomowe. Wykonujmy te czynności w sposób powolny, stabilnym strumieniem wody, w miarę możliwości poza godzinami największego rozbioru wody, ze szczególnym uwzględnieniem weekendów. Wyżej wymienione czynności należy wykonywać pod ciągłą kontrolą.

Napełniając baseny lub podlewając ogródki pomyślmy o innych!

Kontakt...

Gminny Zakład Wodociągów
i Kanalizacji w Przeciszowie

ul. Długa 166
32-641 Przeciszów

Informacje:
tel. 33 841-32-27
tel./fax 33 841-36-49
e-mail: gzwik@gzwik.przeciszow.pl

Napisz do nas...